Par mums

AL Ceļu Būve, ceļu būves uzņēmums ar augstu darba kvalitāti un procesu kultūru. Esam drosmīgi lēmumu pieņemšanā, progresīvi savos uzskatos un darbībā. Esam uzņēmums ar pārdomātu nākotnes vīziju savā nozarē, un uzņēmējdarbībā. Mūsu mērķis un misija ir būt līderiem darbu kvalitātē.

Uzņēmums strādā, lai uzlabotu ceļu kvalitāti Latvijā. Savu darbu veicam ar saliedētu profesionāļu komandu, kas aktīvi darbojas izaugsmes un uzņēmuma attīstības procesos. Mūsu profesionālo darbību veicam ar godprātīgu attieksmi pret darbu, un pozitīvu, atvērtu komunikāciju ar Klientiem un sadarbības Partneriem. Stratēģiski plānota un pārdomāta darba organizācija sniedz iespēju garantēt augstu darbu kvalitāti un savlaicīgu izpildes termiņu ievērošanu.

Mūsu klienti ir uzņēmumi, pašvaldības, valsts iestādes, un privātpersonas.

Darbības veidi

alc-icon-1.png

Būvniecība

Būvniecība ietver procesu no būvlaukuma sagatavošanas līdz izbūvētā objekta nodošanai ekspluatācijā. Būvējam ielas, laukumus, piebraucamos ceļus, ietves, izbūvējam caurtekas. Izmantojam, gan asfaltbetonu, gan betonu kā arī granīta bruģakmeni vai dabīgo akmeni. Izmantojam arī citus materiālus atbilstoši Klienta vajadzībām un vēlmēm.

 

alc-icon-2.pngRekonstrukcija

Rekonstrukcija ietver asfaltbetona seguma virskārtas frēzēšanu, asfaltbetona seguma izbūvi, bruģakmens seguma nomaiņu, aku, gūliju līmeņošanu, caurteku nomaiņu, ietvju un ceļa apmaļu regulēšanu / nomaiņu, marķējuma uzklāšanu.

 

alc-icon-3.pngUzturēšana

Uzturēšana ietver asfaltbetona seguma remontdarbus vasaras un ziemas sezonā, ātrumvaļņu izbūvi, bojāta bruģakmens nomaiņu, bojātu ietvju un ceļa apmaļu nomaiņu, bojātu aku, gūliju, ūdens kanālu nomaiņu, seguma marķēšanu, ceļa zīmju uzstādīšanu, drošības barjeru uzstādīšanu, caurteku konstrukciju apkopi un remontu.

 

ikona-final.pngCiti pakalpojumi

Ceļu būvtehnikas noma, kravas a/m un evakuatora pakalpojumi, sniega tīrīšanas/izvešanas darbi.